Totem Tabela

Genellikle açık arazilerde, geniş caddeler ve şehirlerarası yollarda kullanılan uzun boyutlu bir tabela çeşididir. Bir firmanın, devlet kurumu ya da binanın, otel, alışveriş merkezlerinin vb.. ürün ve hizmetlerinin veya adres konumu yönlendirmesi için kul

Anasayfa- Totem Tabela

Totem Tabela Nedir?

Genellikle açık arazilerde, geniş caddeler ve şehirlerarası yollarda kullanılan uzun boyutlu bir tabela çeşididir. Bir firmanın, devlet kurumu ya da binanın, otel, alışveriş merkezlerinin vb.. ürün ve hizmetlerinin veya adres konumu yönlendirmesi için kullanılmaktadır. Totem tabelalalar gösterişli grafik reklamlar, dikkat çekici yazılar ile birlikte dizayn edilirken, mesafeye göre farklı ebatlarda dış ortama dayanaklı bir şekilde üretilmektedir.

 

Dilovası Totem Tabela

Dilovası totem tabela, şehirler arası yollarda, büyük cadde ve sokaklarda tercih edilen tabelalardır. Bu tabelalar en çok tercih edilen reklam ürünleri arasındadır. Bu tabelaların en güzel yanlarından biri de boyutlandırılma sürecinde bir yasal zorunluluk olmamasıdır. Sizler için her ölçüde totem tabela üretimi yapıyoruz. Bu tabela çalışması çok az firma tarafından yapılan profesyonel bir üründür.

Dilovası totem tabela çalışmalarınızda iş ortağınız olabiliriz. Totem tabelalar tercih edebileceğiniz en etkili reklam yöntemleri arasındadır. Bu yöntemi kullanırken başarı elde etmek için sabitleme işleminin alanı dikkatle seçilmelidir. Totem tabela montajını yapacağımız direğin ya da alanın güçlendirilmesi ve uygunluğu konusunda sizlere destek oluyoruz.

Dilovası Totem Tabela Yapan Firmalar

Dilovası’nda totem tabela çalışması yapan firma arayışı içindeyseniz sizleri bekliyoruz. Bu tabelalar gösterişin en üst noktaları olarak karşımıza çıkar. Bir firmanın marka popülerliğini arttırmada çok etkili çalışmalardır. Sizler de bu özgün tasarımlar sahip tabelalarla reklamınızı yapabilirsiniz. Ekiplerimiz üretim aşamasında dış ortam şartlarına karşı dayanıklı olan kaliteli malzemeleri kullanmaktadır.

Prestijinize önem veren bir firmaysanız sizler için Dilovası totem tabela üretimi konusunda hizmet veriyoruz. Sipariş ettiğiniz tabelalar kendi tasarım ekiplerimiz tarafından üretilmektedir. Ayrıca tabelalar profesyonel işçilikle üretilmektedir. Tüm tabela çalışmalarımız konusunda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Böylece daha önceki çok sayıda başarılı totem tabela projelerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dilovası Totem Tabela Fiyatları

Totem tabela üretiminde rüzgar dayanımı ve materyal dayanımı gibi konulara dikkat ederek üretim gerçekleştiriyoruz. Ayrıca ihtiyacınız olması durumunda ışıklı totem tabela üretimi de yapıyoruz. Totem tabela fiyatları konusunda net bir bilgi vermek için öncelikle keşif yapmamız gerekir. Çünkü kullanılacak malzemelerin türü, tabelanın boyutu ve güçlendirme çalışmaları gibi detaylar fiyata doğrudan etki edecektir.